KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771201

nr 1277 1201

Alexander Langlet

(1870-1953), Sverige

Oljemålning, Häst. Signerad. Olja på duk, 30x50 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 september 2019
kl 20:09:43

28/9 15:35:23 1      Vinnande bud

Alexander Langlet

Läs mer om Alexander Langlet